Пишуть маленькі учні з Анталовців про лісівничу справу: «Кожний, хто посадив і виростив деревце, поставив собі за життя чудовий зелений пам’ятник на віки»
17.06.2017Лісівники Ужгородщини зайняли призове місце у «Татранській косьбі – 2017»
06.07.2017Прийдешнє літо пройде в Ужгородському лісовому господарстві під знаком турботи лісівників про майбутні покоління та природу. Адже з великим інтересом до роботи працівників лісового господарства та збереження природи навколишнього середовища ставляться діти. Свідченням цього є сотні дитячих малюків та десятки написаних крихітною дитячою ручкою творів.
Дитяча образотворча діяльність є доказом того, що людина вже на початку життя може порівняно легко управлятися з пізнавальними і комунікативними можливостями візуального мислення. Дослідження малюнків дітей Ужгородщини різного віку показує, наскільки великий потенціал візуального мислення у дітей в справі візуалізації сутності явищ і подій дійсності. Виявлення дитиною механізму візуалізації природних і соціальних сутностей є актуальною проблемою, вирішення якої дозволить, з одного боку, конкретизувати загальну теорію ідеального зображення, а з іншого – описати один з аспектів естетичного освоєння світу людиною. Зрозуміло, що дитячий малюнок ще не є феномен образотворчого мистецтва. Разом з тим він – одна з найважливіших загальних передумов цього мистецтва і приклад зародження естетичного ставлення дитини до життя.
Директор Ужгородського лісового господарства Василь Кий: «Дитячі малюнки – це самовираження дітей, їх реакція на існуючі проблеми. Мені дуже цікаво подивитися на малюнки і зробити для себе певні висновки. Кожен маленький житель Ужгородщини втілив у малюнку свої думки, бачення природи, і це є ідеальні гармонійні відносини маленької людини з навколишнім світом. Тому лісівники Ужгородського держлісгоспу вирішили зобразити найкращі малюнки на білбордах із закликами збереження природи Карпатського краю».
Ліс – це життя, безцінний дар природи, який ми повинні оберігати. Давайте, будемо берегти красу і багатство нашої матінки-природи!
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ